Сильная молитва изменяющая судьбу

Сильная молитва изменяющая судьбу
Сообщество Геометрия Любви желает Вам и Вашим близким ЗДОРОВЬЯ , ОГРОМНОГО Счастья и ВЗАИМНОЙ ЛЮБВИ

С Самые сильные молитвы изменяющие судьбу

Пока у человека все хорошо в жизни, то редко кто обращается к помощи молитвы, да и верит в нее. Но, когда настигают несчастья, проблемы и болезни, люди прибегают к помощи молитвы. Искренняя и с верой молитва Николаю Чудотворцу способна менять судьбы.



М Молитва Живый в помощи

Наставит на путь истинный тех, кто хочет изменить судьбу и стать ближе к Богу:

«Живый в помощи Вышняго, в крове Бога Небеснаго водворится. Речет Господеви: Заступник мой еси и Прибежище мое, Бог мой, и уповаю на Него. Яко Той избавит тя от сети ловчи, и от словесе мятежна. Плещма Своима осенит тя, и под криле Его надеешися. Оружием обыдет тя истина Его, не убоишися от страха нощнаго, от стрелы летящия во дни, от вещи во тьме преходящия, от сряща и беса полуденнаго. Падет от страны твоея тысяща, и тьма одесную тебе, к тебе же не приближится. Обаче очима твоима смотриши, и воз­даяние грешников узриши. Яко Ты, Господи, упование мое, Вышняго положил еси прибежище твое. Не приидет к тебе зло, и рана не приближится телеси твоему. Яко Ангелом Своим заповесть о тебе, сохранити тя во всех путех твоих. На руках возмут тя, да не когда преткнеши о камень ногу твою. На аспида и ва­силиска наступиши, и попереши льва и змия. Яко на Мя упова, и избавлю и; покрыю и, яко позна имя Мое. Воззовет ко Мне, и услышу его; с ним есмь в скорби, изму его, и прославлю его; долготою дней исполню его, и явлю ему спасение Мое.»

Молитв, изменяющих судьбу человека, очень много, главное помнить, что перемены в судьбе нужно начинать с себя, тогда и Божья помощь будет ко времени.

Сообщество Геометрия Любви желает Вам и Вашим близким ЗДОРОВЬЯ , ОГРОМНОГО Счастья и ВЗАИМНОЙ ЛЮБВИ
Сильная молитва изменяющая судьбу
Похожие статьи
Комментарии - Всего 0
Оставить комментарий

Видео

Книги